השקת ה-MIX של סודהסטרים במילאנו

nothing
 

היה לנו את הכבוד להגיע שוב עם סודהסטרים לשבוע העיצוב של מילאנו, והפעם לרגל השקת המכשיר החדשני MIX. המכשיר החדש, שעתיד לצאת לשוק בסוף השנה, מתהדר ביכולת להגיז כמעט כל נוזל, גם כשיש בו פרי. מכשיר המיקס עובד באמצעות מסך מגע שמאפשר לשלוט ברמת ההגזה ולהנות ממתכונים לקוקטיילים ומשקאות שונים. המכשיר יתקשר גם עם אפליקציה שתושק בסוף השנה, אותה בנינו יחד עם GO UFO ועיצבנו במשותף עם Fuse Studio מסן פרנסיסקו, שתאפשר לשתף ולחלוק עם חברים מתכונים למשקאות ולשגר אותם למכשיר הביתי.

כדי להציג לעולם לראשונה את המכשיר בנינו את ה-Alchemy Lounge, בר קוקטיילים שעוצב בהשראת הקונספט של טרנספורמציה (נוזל הופך לגז, מתכת הופכת לזהב). הבר נבנה כספינת חלל עתידנית בצורת יהלום העשויה מנחושת אמיתית, בדי מפרש וכרום, בעיצוב מעצב העל איב בהר, והוצב בחלל הדרמטי ועטור המראות של תיאטרון ורסצ'ה במרכז מילאנו. בבר הגשנו למבקרים מגוון של קוקטיילים מוגזים וחדשניים, מבוססים כולם על המכונה החדשה, בניצוח המיקסולוג אריאל לייזגולד.

ההפקה כללה שת״פ עם קבוצת קמפרי ומפגשים עם ברמנים מובילים בשיתוף Campari Academy, מסיבה של 1,400 מוזמנים בשיתוף מגזין Wallpaper , ארוחת ערב למוזמנים VIP, מפגשים בנושא עיצוב בשיתוף האתר Design Boom ועוד.