היבשת הסודית של סודהסטרים

nothing
 

היבשת הסודית הוא פרויקט דיגיטלי בינלאומי שהגינו ויצרנו עבור סודהסטרים יחד עם אלנבי. הפרויקט יושק במקביל בארצות הברית, קנדה, אנגליה, צרפת, דנמרק, בלגיה, יפן ואוסטרליה.

מטרת הקמפיין היא לעורר מודעות לאפקט המזהם וההרסני של בקבוקי הפלסטיק החד פעמיים בפרט ותעשיית הפלסטיק בכללה על האוקיינוסים. במסגרת הקמפיין, סודהסטרים מציגים לעולם יבשת חדשה: יבשת הפלסטיק הענקית ששוכנת באוקיינוס הפסיפי.

אי הזבל, שגודלו כפליים מגודלה של טקסס, הוא בעיה אקוטית המאיימת על עתידו של כדור הארץ. האי הוא סמל לפעילות המזהמת חסרת הרסן של תעשיית המשקאות המוגזים ושל ההשלכות הסביבתיות הקשות של תרבות השפע. הקמפיין, לעומת זאת, בוחר להימנע מטון דידקטי, ובמקום זה מציג את היבשת כמקום קסום וחדש שכל אחד מכם חייב לבקר בו. מודעות באמצעים הומוריסטיים.

הקמפיין כולל עצומה שקוראת למנהיגי העולם להכיר ביבשת הפלסטיק כיבשת רשמית חדשה, סרטון יוטיוב ואתר שהקמנו יחד עם חברת GO UFO. האתר מציג עולם ויזואלי עמוס וקסום תוצרת סטודיו אלנבי, שמציג את שלל יצורי הפלסטיק שביבשת. האתר קורא לגולשים לקחת חלק פעיל בחווייה המסעירה של גילוי יבשת חדשה: להמציא לאי הזבל שם ולעצב לו דגל.